Vyhledávání


Kontakt

sToRy

Různé

Pletený street art

20.04.2014 09:47
(zdroj-facebook)(zdroj- wikipedie) Určitě jste již slyšeli o Street Art, ale teď už to není jen street art teď je to vlna YARN BOMBING!  Nový druh typu graffiti, je o tom oplétat všedních věcí vlnou a zdobení vlněnými figurkami- yarnbombers.  Ale teda určitě ste si všimli že toto se...

Možná jste nevěděli...

19.04.2014 12:54
 Test Osobnosti :)  Dveře vám odhalí jací doopravdy jste, vyber si jedny dveře na obrázku a možná zjistíš něco cos nevěděl/a     test osobnosti je práce stránek www.connectiontocreative.com a stal se populárním po internetu tak ted již i tady, tak vyberte si dveře s číslem...

Vítejte na našem webu

Ahojte,Tento web má ten význam aby jste si mohli přečíst mé příběhy, zatím tam mám pouze jeden,ale brzy přidám další ;)  A už u začátek druhého příběhu tu je!;)  A UPOZORNĚNÍ!! chodí mi na mail nějaký sprostý maili a jako chtěla bych vám říct (těm co to posílají) že bejt na někoho hnusnej jen kvůli tomu že dělá to co ho baví, je humus a ubohost, to je jakobych já říkala třeba vám že neumíte kreslit a proto byste toho měli nechat,NE takhle prostě neni každej má svůj život a je na něm jakou cestou půjde, né že bude skákat jak vy říkáte, což je rada i pro ostatní- běžte za tím co vás baví, a nepodřizujte se ostatním jenom kvůli tomu že oni řekli to a támhleto, je to váš život a oni nemaj právo vám do čehokoliv kecat ;)

NOVINKA- od dne 19.4. jde tento web zobrazit i v mobilní verzi :)

Anketa

Líbí se vám naše stránky??

Anketa

Umíte jít za svým snem ikdyž ostatní říkají že byste to dělat neměli??

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: